Rorion Gracie: UFC to rozrywka!

Założyciel UFC Rorion Gracie, który na  stałe mieszka w USA twierdzi, że prawie w ogóle nie ogląda gal organizowanych przez Dane White i spółkę, ponieważ dzisiejszy mistrz UFC niekoniecznie musi być najlepszym zawodnikiem.

W dzisiejszych czasach zawodnik, który wygrywa walkę niekoniecznie jest lepszy. Ile razy było takich sytuacji w których ktoś dusił swojego rywala, ale skończyła się runda i musiał go puścić. Trudno jest stwierdzić kto tak naprawdę jest najlepszym. Gratuluję twórcą tego wydarzenia, ponieważ same gale są ogromnym widowiskiem. Jednak jak dla mnie UFC są przede wszystkim rozrywką niż organizacją, która ma wyłonić najlepszego zawodnika na świecie.

 

CO JEST KULANE?

Przeczytaj także