Ruszamy na Piranha Grappling Camp III

Już dziś wieczorem rusza kolejna edycja obozu Piranha Grappling Camp, który wyróżniliśmy jako rewelację ubiegłego roku.

Obóz organizowany przez gdyńską Piranhę – Piotrka Pędziszewskiego oraz Zbigniewa Tyszkę wpisuje się na stałe w krajobraz polskiej sceny sportów chwytanych. Patrząc na listę ponad 100 osób zapisanych (miejsca sprzedane w tydzień) oraz pakiet startowy jaki otrzymuję każdy uczestnik – można się spodziewać, że i ta edycja będzie stała na wysokim poziomie. O merytoryczną stronę obozu zadba jak zawsze niezastąpiony Zybi Tyszka oraz odnoszący coraz to większe sukcesy w grapplingu i mma – Daniel „Skiba” Skibiński.

Obóz to oczywiście przede wszystkim ludzie i tak jak wspominaliśmy – ponad 100 osób z całej Polski i Europy (spodziewamy się ekipy z Litwy, Rosji i Niemiec), to po prostu niezwykła okazja wymiany doświadczeń i mega opcja sprawdzenia się przed nadchodzącymi Mistrzostwami Polski ADCC

Od strony organizacyjnej Piranha Grappling Camp to jedna z najlepszych tego typu imprez w naszym kraju. Piotrek Pędziszewski, który spina całość kolejny raz staję na wysokości zadania i poza przejrzystą strukturą samego obozu – każdy dostaje mega pakiet na start:

  • Koszulkę obozową od Ground Game

  • Koszulkę przygotowaną przez Slava Republic

  • Witaminę D 60 kaps od Provitax.pl

  • Pillbox i Shaker od Provitax.pl

  • Dwie butelki wody dziennie od Cechini Muszyna

Obóz to także idealna okazja do skonsultowania się z dietetykiem sportowym Dawidem Białowąsem z Barbell Kitchen, który poprowadzi mini wykład w piątkowy wieczór.

Tradycyjnie już redakcja grapplerInfo stawi się na kolejnej Piranhi, aby potrenować w najlepszej ekipie i przywieźć materiały z maty. Bądźcie na bieżąco.

CO JEST KULANE?

Przeczytaj także