
Jestem smutny, że Worldsy zostały przeniesione z Brazylii do Stanów Zjednoczonych. Wydaje mi się, gdyby ten turniej został w naszym kraju to na pewno poprawiła by się turystyka oraz ludzie, którzy żyją tylko z jiu jitsu. Myślę, że najlepszym rozwiązaniem byłoby, gdyby Worldsy raz były w USA, a raz w Brazylii.



