Styraj się jak dzik, boksuj jak Floyd- FEN Summer Camp dzień 4.

Styraj się jak dzik, boksuj jak Floyd- FEN Summer Camp dzień 4.

Emocje po wczorajszych sparingach jeszcze nie opadły. A kolejny mocny trening już o 11.30. Tym razem pracujemy nad szybkością i wydolnością na treningu obwodowym.

Trener Kołacin i Łebkowski przygotowali dla nas 10 stacji, na których przez 30 sekund pracowaliśmy oporowo, a przez kolejne 30 walczyliśmy z cieniem. Choć po pierwszych paru stacjach była to już walka z samym sobą. Podzieleni na czteroosobowe teamy nieźle mieszaliśmy, kto gdzie ma iść, ale koniec końców daliśmy radę. Dawno nie przeżyłam tak efektywnych 20 minut. Po obwodówce czas na trening kickbokserski.

Dzisiaj w obroty bierze nas Arek Wrzosek, parę kombinacji na kontrę po lewym prostym. Na pewno skorzystam. Czas trochę odpocząć, pogoda dalej nas nie rozpieszcza. Koniec sierpnia w tym roku na Mazurach wyjątkowo deszczowy.

Już o 16.30 widzimy się na kolejnej jednostce, mistrz techniki bokserskiej Krzysztof Drzazgowski tym razem przybliża nam styl walki Floyda Mayweathera. Wszystkim wyjątkowo do gustu przypada opuszczona garda i blokowanie barkiem.

Wieczorem jeszcze trening MMA, który oglądam tylko z okna, co za dużo to niezdrowo. Przemęczenie daje się we znaki.

Źródło: Krzysztof Kottas

CO JEST KULANE?

Przeczytaj także