Szef ADCC stworzył drużynę marzeń na turniej AIGA

aiga global

Foto: https://www.instagram.com/aiga.global/

Kazachska organizacja AIGA nie zwalnia tempa. Liga Mistrzów AIGA to drużynowe zawody, w których można zgłaszać swoje zespoły. Kazachowie postanowili ściągnąć do siebie największe gwiazdy światowego grapplingu. Drużyna Mo Jassima (prezydenta i organizatora ADCC) wygląda IMPONUJĄCO!

Już w poprzedniej edycji mogliśmy zobaczyć gwiazdy światowego formatu. W turnieju zmierzyła się reprezentacja B-Team z Robertem Degle na czele. Tym razem, swoją drużynę stworzył jeden z najbardziej wpływowych ludzi w światowym grapplingu – Mo Jassim. Główny organizator Mistrzostw Świata ADCC postanowił utworzyć Team Modolfo.

Trzeba przyznać, że ekipa, którą stworzył Mo wygląda na zdecydowanego faworyta. W składzie znalazło się miejsce dla dwóch mistrzów ADCC, czyli Giancarlo Bodoniego (mistrz ADCC 2022 w kategorii -88 kg) i Diogo „Baby Shark” Reisa (mistrz ADCC 2022 w kategorii – 66kg). Jakby tego było mało, w drużynie szefa ADCC znajdziemy: Dante Leona (brązowy medal na ADCC 2022 w kategorii – 77kg) i Gabriela Souse (srebrny medal na ADCC 2022 w kategorii – 66 kg). W skład drużyny wchodzą również: Izaak Michell, Fabricio Andrey i John Hansen (cała trójka wygrała trialsy i zaliczyła występ na ADCC 2022). Cały zespół uzupełnia Thalison Soares, czyli mistrz świata IBJJF z 2022 roku.

Gala odbędzie się w dniach 11-12 sierpnia 2023 roku w mieście Ałmaty w Kazachstanie!

CO JEST KULANE?

Przeczytaj także