Tackett i Lo wskakują na bardzo mocną kartę WNO

Foto: https://www.instagram.com/tackett_jiujitsu/

William Tackett i Francisco Lo wskakują na kartę walk Who’s Number One. Gala odbędzie się w czwartek 18 maja 2023 roku. Karta główna jest już piekielnie mocna, ale organizatorzy zapowiadają ogłoszenie kolejnych walk.

William Tackett to 21-letni zawodnik z Teksasu, lecz pomimo wieku wygrał już trialsy ADCC i wystąpił na MŚ w Las Vegas. Tam uległ w pierwszej walce z Mateuszem Szczecińskim. Od tego czasu, zawalczył tylko raz na gali Unrivaled 2, gdzie wygrał na punkty z Kenta Iwamoto.

Francisco Lo jest zaledwie rok młodszy od Amerykanina. Brazylijczyk w ostatnim czasie zdobył brązowy medal na PAN AMS 2023 w kategorii do 88 kilogramów. Na zeszłorocznych MŚ IBJJF No-Gi dwukrotnie odpadał w ćwierćfinale.

Main eventem wydarzenia jest pojedynek w kimonach Nicholasa Meregaliego z Pedro Marinho. To będzie solidna dawka BJJ, szczególnie patrząc na ostatnią formę Meregaliego, który w imponującym stylu wygrał 2 złote medale na PAN AMS. Co-main event to pojedynek Rafaela Lovato Jr z Elderem Cruzem. Poza tym zawalczą: Izaak Michell vs Jacob Couch i Dante Leon vs Ruan Alvarenga!

 

CO JEST KULANE?

Przeczytaj także