Daty obozów BJJ w Polsce [I kwartał 2023]

Rok 2023 zapowiada się bardzo mocno. Pierwsze europejskie trialsy ADCC odbędą się w Polsce, a już na początku stycznia odbędą się Mistrzostwa Europy IBJJF w Paryżu! Przedstawiamy listę najbliższych campów w naszym kraju!

Początek roku to możliwość wybrania się do Wielkopolski, gdzie odbędzie się kolejna edycja Mocnych Chłopów. Kimoniarski camp będzie idealną szansą na przygotowanie się do Mistrzostw Europy IBJJF w Paryżu (23-29 stycznia 2023 roku). Mocne Chłopy odbywają się w dniach 5-9 stycznia 2023 roku w COS Wałcz. Głównym prowadzącym będzie Ash Williams, a seminarium poprowadzi jeden z najaktywniejszych polskich czarnych pasów – Kuba Najdek! Są jeszcze wolne miejsca!

W lutym również nie zabraknie okazji do podszkolenia skillsów na obozach. Na samym początku miesiące odbędą się dwa obozy, które warto mieć na uwadze. Pierwszym z nich jest zimowy obóz Academia Gorila w Rawie Mazowieckiej, który poprowadzi jeden czołowych europejskich grapplerów Darragh O’Conaill. Gościem obozu będzie również światowej klasy grapplerka Gabriela Fetcher. Jubileuszowa XV edycja Piranha Grappling Camp czyli Zbigniew „Zybi” Tyszka oraz Dawidem Pepłowskim zadbają o przygotowanie do Mistrzostw Polski No-Gi. Na obozie odbędą się się również dwa mini seminaria. Pierwsze z nich poprowadzi zawodnik Aligatores – Marcin Maciulewicz, który na Mistrzostwach Europy IBJJF No-Gi zgarnął złoty medal w kategorii brązowych pasów. Drugie mini seminarium poprowadzi zawodnik Berserkersów – Karol Dzieniszewski. Obydwa zgrupowania odbędą się w dniach 2-5 lutego 2023 roku.

W marcu odbędzie się również zimowa edycja Ground Game Camp! Po raz kolejny, seminaria poprowadzą Zbigniew Tyszka i Claudio Calasans. Obóz odbędzie się w Sudetach, a dokładnie w Świeradowie-Zdrój w dniach 2-5 marca 2023 roku. Maksymalna liczba uczestników to tylko 50 osób, więc nie zwlekajcie z zapisami!

Kolejny camp, który odbędzie się na południu Polski to Leglock camp. Weekendowy Leglock Camp odbędzie się w COS w Zakopanem. Kamil Wilk i Mateusz Szczeciński poprowadzą treningi w dniach 16-19 marca 2023 roku. Panowie ogłosili również, że letni LegLock Camp odbędzie się przed trialsami ADCC!

CO JEST KULANE?

Przeczytaj także