Trixel Sports z pierwszym eventem już pod koniec listopada; w rywalizacji Wilku, Watson i Silnoręki [VIDEO]

Wyspy Brytyjskie to rynek, który nie ustaje w rozwoju i otwiera nowe możliwości rywalizacji sportowej. Oprócz znanych i cenionych marek jak Polaris czy Grapplefest powstają nowe, które od samego początku zaskakują mocnym uderzeniem. Tym bez wątpienia jest organizacja Trixel Sports Event, która odpala pierwszą edycje już niebawem. 

Niewątpliwym hitem jest superfight na którym zobaczymy dwóch weteranów ADCC będących w absolutnym gazie i których walki wcześniej raczej nie mieliśmy okazji oglądać. Dobrze znany w Polsce Santerii Lilius zmierzy się z Williamem Tackett’em, który na zeszłych finałach ADCC „padł ofiarą” Mateusza Szczecińskiego, a na obecnych trialsach w USA walczy już w kategorii -88 kg. 

Podczas eventu odbędzie się również 16-osobowy turniej Grand Prix na którym oprócz mocnych brytyjskich nazwisk zawalczą także nasi zawodnicy. Nazwisk takich jak Kuba „Watson” Witkowski, Kamil „Wilku” Wilk czy Bartek „Silnoręki” Łukaszewicz nie trzeba przedstawiać, a jeżeli chcecie dowiedzieć się o reszcie rywalizujących sprawdźcie poniższe video na którym dyrektor sportowy Trixel Sports Event – Mariusz Domasat – opowiada o wszystkich szczegółach. 

CO JEST KULANE?

Przeczytaj także