Tye Ruotolo zawalczy z mistrzem MMA na gali ONE Championship

Foto: https://www.instagram.com/ruotolobrothersjiujitsu/

Tye Routolo po ostatniej wygranej, rzucił wyzwanie mistrzowi federacji ONE – Reinierowi de Ridder. Czarny pas BJJ i były podwójny mistrz MMA przyjął wyzwanie i zawalczy z Ruotolo w formule Submission Grappling.

Tye Routolo jest póki co niepokonany w federacji ONE Championship. W swoim debiucie, szybko i dość niespodziewanie, pokonał Garrego Tonona. W drugiej walce, wygrał z Maratem Gafurovem. Amerykanin zaliczył 2 poddania, a w kolejnej walce zmierzy się z zawodnikiem, który tylko raz został pokonany w MMA. De Ridder to świetny zawodnik MMA, który zawsze szuka możliwośći poddania swojego oponenta.

Reinier de Ridder do ostatniej gali ONE był niepokonany w profesjonalnej karierze MMA. Holender był podwójnym mistrzem ONE Championship, lecz przegrał on z Anatolym Malykhinem i stracił pas wagi półciężkiej. Reinier nadal jest posiadaczem pasa mistrzowskiego kategorii średniej w ONE. 

Już 5 maja 2023 zawodnicy zmierzą się na zasadach Submission Grappling. Reinier de Ridder na 16 wygranych walk w MMA zaliczył, aż 11 poddań. Holender jest czarnym pasem BJJ i Judo. Tye w ostatnim czasie zdobył brązowy medal MŚ ADCC w kategorii OPEN. 

CO JEST KULANE?

Przeczytaj także