Urodziny w domu Terere :(

Terere

Niestety nic nie wskazuje na poprawę stanu Terere. Jeden z największych talentów w historii bjj, który dorastał na slumsach Rio de Janeiro po kłopotach z prawem, wciąż nie może wyjść z ciężkiej depresji. Graciemag zainteresowane dniem 15 listopada (urodziny Terere), zdobyło kilka informacji od jego bliskich na temat świętowania tej malej uroczystości w jego domu.

Miałam już tort i lunch gotowe i zebrałam razem bliską rodzinę na urodziny bliźniaków i mojego syna. Fernando nie rozumie za wiele z tego co się dzieje, ale przychodzi do salonu co jakiś czas. Większość czasu spędza samemu w swoim pokoju… powiedziała matka Regina Helena telefonicznie graciemag.com.
Co jakiś czas przychodzi coś zjeść, ale potem wraca do swojego pokoju, gdzie siedzi w ciszy, mówi matka gwiazdy i żona Tio Barriga. Ze łzami w oczach, Dona Lena mówi, że rodzina się nie ugnie
To smutne, jest taki już od pięciu lat (zdiagnozowana depresja). Nigdy się nie poddamy, ale musi sam zgłosić się na terapię. Jego przyjaciele pomagają nam, naprawdę tego potrzebujemy i jesteśmy pełni nadziei. Niedługo zawołamy Fernando żeby zaśpiewać mu sto lat.

W środku HL Terere


CO JEST KULANE?

Przeczytaj także