Weterani ADCC zawalczą na gali Twisted Church!

Foto: https://www.instagram.com/twistedchurch/

Bardzo mocne nazwiska pojawiły się na gali Twisted Church organizowanej w USA. W main evencie zawalczy Dante Leon (brązowy medalista MŚ ADCC), a w co-main evencie Oliver Taza (zwycięzca europejskich trialsów ADCC). Z kim zawalczą?

Gala Twisted Church odbędzie się po raz trzeci. Gala odbędzie się w stanie Ohio w Stanach Zjednoczonych, a dokładnie w Hotelu Cherry Valley. Gala będzie transmitowana na kanale Combat Sports Now już 25 marca 2023 roku.

W walce wieczoru zawalczy Dante Leon z Jefersonem Guaresim. Kanadyjczyk w ostatnim czasie notuje znakomite wyniki na macie. W zeszłym roku zdobył brązowy medal na MŚ ADCC. W pierwszej rundzie poddał Magida Hage, w 1/4 finału pokonał Mateusza Szczecińskiego na punkty. W półfinale przegrał z Mica Galvao, a w walce o 3 miejsce poddał PJ Barcha. Dante Leon pod koniec zeszłego roku wygrał MŚ IBJJF No-Gi czarnych pasów! Jeferson Guaresi to czarny pas pod Cicero Costhą, który został mistrzem świata IBJJF No-Gi w 2021 roku, a na ostatnich PAN No-Gi wywalczył brązowy medal.

W co-main evencie zawalczy Oliver Taza z Robbym Malofem. Oliver Taza jest znany polskim kibicom po świetnych europejskich trialsach ADCC, w których podopieczny Danahera wygrał wszystkie walki (niestety też z Mateuszem Szczecińskim w półfinale). Oliver Taza wygrał również ME No-Gi w Rzymie, a ostatnio wygrał pas federacji Enigma. Jego przeciwnikiem będzie Robby Malof. Właściciel lokalnej szkoły Limitless BJJ & Fitness, a na ostatnich WORLDSach No-Gi zdobył brązowy medal!

Walki odbędą się na zasadach ADCC!

CO JEST KULANE?

Przeczytaj także