WNO: Meregali vs Marinho. Typy, o której i gdzie oglądać galę?

Foto: https://www.instagram.com/flograppling/

Już dziś w późnych godzinach wieczornych odbędzie się bardzo mocna gala WNO. W main evencie zawalczy Nicholas Meregali z Pedro Marinho. Gala rozpocznie się o godzinie 1:45 (piątek) i będzie transmitowana na FloGrappling.

Nicholas Meregali vs Pedro Marinho

Walka wieczoru odbędzie się w formule Gi. Nicholas po raz kolejny chce zadziwić świat i pokazać, że jest aktualnie numerem 1 w kimonach. Jego rywal w ostatnim czasie też ma bardzo dobre wyniki, jednak nie startował tak często jak Meregali. W ostatniej walce Marinho wygrał z Bodonim na gali WNO i obronił pas mistrzowski. Naszym faworytem jest Nicholas Meregali!

Rafael Lovato Jr vs Elder Cruz

Legendarny amerykański zawodnik podejmie młodą gwiazdę CheckMatu. Rafael Lovato Jr w ostatnim czasie zdobył dwa medale na Mistrzostwach Brazylii (złoty medal w kategoriii wagowej i brązowy w OPEN – Masters 1). Elder największe sukcesy zdobywał na brązowym pasie – mistrz świata IBJJF No-Gi i Gi w 2022 roku. Naszym faworytem jest Rafael Lovato Jr.

Alex Enriquez vs Amanda Alequin

W tym pojedynku zawalczą doświadczone grapplerki. Alex w zeszłym roku zdobyła złoto na PAN AMS w formule No-Gi, natomiast Amanda Alequin w ostatnim czasie poddała swoją przeciwniczkę na gali WNO 23 sekundy przed końcem (dźwignia na nogę). Naszą faworytką jest Alex Enriquez. 

Izaak Michell vs Jacob Couch

Będzie to bardzo mocny pojedynek. Izaak postanowił odejść z B-Team w ostatnim czasie, a do swojej walki przygotowywał się w Vanguard Academy of Jiu-Jitsu i Fight Factory Jiu Jitsu. Jacob Couch w ostatnim czasie wygrał dwa złota na Chicago Spring OPEN. Naszym faworytem jest Jacob Couch.

Dante Leon vs Ruan Alvarenga

Brązowy medalista ADCC jest zdecydowanym faworytem tego pojedynku. Kanadyjczyk dołożył jeszcze złoty medal na Worldsach pod koniec 2022 roku. Jego rywal to czarny pas pod Marcelo Garcia i Iranem Brasileiro. Naszym faworytem jest Dante Leon.

William Tackett vs Francisco Lo

Amerykanin to bardzo młody zawodnik, lecz z ogromnym doświadczeniem. Tackett wygrał już trialsy ADCC, pomimo tego, że ma dopiero 21 lat. Jego rywal to Brazylijczyk z Manaus, który w ostatnim czasie zdobył brązowy medal na PAN. Naszym faworytem jest William Tackett.

CO JEST KULANE?

Przeczytaj także