Wspieramy naszych w powrocie do zdrowia ! Ruszyła zbiórka na operacje Mariusza Domasata

Sport zawodowy i poświęcenie, które temu towarzyszy często niestety równa się utracie zdrowia. Każdy z nas niejednokrotnie musiał się z tym zderzyć w mniejszym lub większym stopniu i dobrze znamy uczucie bezsilności oraz straty kiedy tracimy możliwość treningu. Fizyczne zmęczenie do którego idzie przywyknąć daje niesamowitego kopa i staje się niemal paliwem do codziennego funkcjonowania oraz redukcji stresu.

Jeden z naszych ludzi, którego śmiało możemy nazwać wizytówką krajowego Jiu Jitsu na świecie Mariusz Domasat znalazł się w podobnej sytuacji. Przez ostatnie lata Mariusz borykał się z mnóstwem urazów i jak przystało na ambitnego sportowca pomimo ograniczeń poświęcał się dyscyplinie rywalizując na matach, ciężko trenując i podróżując po świecie jako czołowy sędzia organizacji ADCC. 

Obecnie Mariusz czeka na poważną operacje kolana, która pozwoli mu normalnie funkcjonować i przywróci cień szansy na powrót do Jiu Jitsu które stanowi kawał jego życia. Jeden z jego serdecznych podopiecznych zorganizował zbiórkę, która ma na celu pomóc w refundacji zabiegu Mariusza.

Zachęcamy Was do wsparcia inicjatywy, a po więcej informacji o zbiórce odsyłamy na tę stronę.
Jeżeli nie mieliście natomiast okazji poznać bliżej osoby Mariusza Domasata zachęcamy do sprawdzenia ostatniego odcinka Wolnej Maty w której Mariusz był gościem. 

CO JEST KULANE?

Przeczytaj także