XI Urodziny Academia Gorila i 8-osobowy turniej z czołówką krajowego grapplingu + superfighty

Już 30 września czyli w najbliższą sobotę w Warszawie odbędzie się duża impreza z okazji 11 urodzin stołecznego klubu Academia Gorila. Jak przystało na ekipę gorylów event wchodzi z mocnym uderzeniem, zarówno od strony sportowej jak i rozrywkowej. 

Oprócz turnieju w formule K1, walk MMA (semi-pro) oraz w boksie odbędzie się 8-osobowy turniej grapplingowy na którym zobaczymy krajową czołówkę. Drabinki prezentują się naprawdę zacnie i spodziewamy się, że nie zabraknie fajerwerków:

  • Robert Henek (Academia Gorila) vs Natan Sap (Grappling Kraków)
  • Bartosz Łukaszewicz (Piranha Gdynia) vs Tomas Smirnovas (Smauglys Team
  • Mateusz Flaga (MMA Academy Kraków) vs Rafał Farjaszewski (Academia Gorila)
  • Jakub Najdek (Checkmat Poznań) vs Marcin Karpiesiuk (Academia Gorila

Poza turniejem zobaczymy również superfighty i niewątpliwy hit w postaci zestawienia Paweł Jaworski (Academia Gorila) vs Mateusz Mazur (Berserkers Team). Obaj zawodnicy to ścisła czołówka w swoich kategoriach wagowych oraz reprezentanci kadry w Grapplingu. Oprócz nich zawalczą juniorzy – Szymon Jaśkowiak (Octopus Łódź) oraz Piotr Skorupa (Academia Gorila Ruda Śląska).

Gala jak i afterparty odbędą się w klubie Praga Centrum. Impreza rusza o godzinie 17:00, a bilety będziecie mogli nabyć w dniu imprezy w cenie 40 zł na bramce. Nie przegapcie tego !

CO JEST KULANE?

Przeczytaj także