YouTuber Jake Paul podpisuje kontrakt z organizacją PFL

’https://www.instagram.com/p/CnCaD44h1Tp/’

Influencerzy, internetowe gwiazdy coraz chętniej próbują swoich sił w sportach walki. Amerykański YouTuber znany z tego, że wygrywał z gwiazdami MMA w boksie jako pierwszy przechodzi do dużej organizacji MMA.

Amerykanin razem ze swoim bratem Loganem zasłynęli w internecie za sprawą popularnych filmików „Vine”. W tym momencie są jednymi z najlepiej zarabiających Influencerów na świecie. Bracia weszli w biznes sportów walki w 2020 roku. W 2021 Logan zawalczył z samym Floydem Maywetherem, przegrywając walkę. Logan do tej pory stoczył jeszcze tylko jedną walkę z innym YouTuberem – KSI, którą również przegrał. 

Jake jak na razie radzi sobie znacznie lepiej od brata i jego aktualny rekord w boksie to 6-0. Na swoim koncie ma wygrane z takimi zawodnikami jak: Anderson Silva, Tyron Woodley (dwukrotnie) i Ben Askren. 

Jake często zaczepia szefa organizacji UFC – Dana White, aby zwiększyć wynagrodzenia przyznawane zawodnikom i poprawić jakość ich rekonwalescencji po pojedynkach. W związku z tym często jest zaczepiany przez takie persony jak na przykład Nate Diaz. Zresztą Jake złożył ofertę Stocktończykowi pod warunkiem, że ten dołączy do jego związku.

Zatrudnienie Jake’a przez PFL jest marketingowym strzałem w dziesiątkę. Być może i tutaj Jake zaskoczy wiele osób pod warunkiem, że uzupełni swoje umiejętności w grapplingu. 

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Professional Fighters League (@pflmma)

CO JEST KULANE?

Przeczytaj także