Zapraszamy na grapplingową majówkę w słonecznej Hiszpanii

Sport 2T Camp ma przyjemność zaprosić wszystkich miłośników BJJ oraz MMA na pierwszy obóz grapplingowy, który odbędzie się w pięknie położonej miejscowości Cambrils. 

Treningi na obozie poprowadzą utytułowani Carlos Cline (były zawodnik MMA, drużynowy Mistrz Świata IFL 2007, FIJJD 2019 Gi European Champion, 2X-Spain Cup Champion Gi,  4X Spain ADCC Champion,  3x FIJJD European 🥈 Nogi, 2x Spain Cup 🥈No Gi) oraz Kamil „Profesor” Umiński  (4 x ADCC Worlds Veteran 2011, 2013, 2015, 2017, 4 x ADCC European Champion 2011, 2013, 2015, 2016, 8 x ADCC European Medalist, 2 x Grappling World Vice Champion, 2 x Grappling European Champion, IBJJF European Champion 2012, Grapplers Quest European Champion 2013).

Cambrils to jeden z najlepszych wakacyjnych kurortów w Hiszpanii. Wspaniała, bujna przyroda wybrzeża Costa Dorada i jego złote plaże z całą infrastrukturą. Cambrils oferuje wam 9 kilometrów fantastycznych, świetnie wyposażonych plaż, na które możecie dostać się bezpośrednio z promenady nadmorskiej połączonej z miastem. Główną plażą jest El Regueral z drobniutkim, złotym piaskiem, spokojnymi wodami i pełną infrastrukturą turystyczną. Zaledwie 12 kilometrów od Cambrils znajduje się jeden z największych parków rozrywki w Hiszpanii. Mający już światową sławę Port Aventura, ze swoimi sześcioma obszarami tematycznymi, fantastyczną, niemającą końca, kolejką górską i wieloma innymi atrakcjami.

Zakwaterowanie obejmuje noclegi w wysokim standardzie w Aparthotelu Olimar II z wyżywieniem w postaci śniadania, obiadu i kolacji, 2 treningi dziennie w profesjonalnym klubie Renzo Gracie Spain Jiu-Jitsu, oraz opiekę rezydenta a wolnym czasie różne wycieczki i atrakcje. 

Istnieje możliwość transferu z lotniska lub dojazd we własnym zakresie liniami kursowymi (bezpośredni autobus z lotniska do miejscowości Cambrils).

W hotelu pokoje wyposażone są w klimatyzację, centralne ogrzewanie, pomieszczenie mieszkalne, kuchnię i łazienkę. Balkon bądź taras stanowi dla gości doskonałą okazję do relaksu. Spokojny sen zapewni Państwu sofa. W pokoju znajduje się sejf. W aneksie kuchennym znajduje się lodówka i kuchenka mikrofalowa. Dopełnieniem wyposażenia jest internet, telefon, telewizor i Wi-Fi. Dostępne są pokoje przystosowane dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. Łazienki dysponują prysznicem i wanną. W łazience goście znajdą suszarkę do włosów. Istnieje również możliwość rezerwacji kwatery z łazienką dla osób niepełnosprawnych. Hotel apartamentowy oferuje pokoje rodzinne i pokoje dla niepalących. Hotel apartamentowy zbudowany został w roku 1996. Serdecznie zapraszamy naszych podróżnych do noclegu w jednym z 3 pokoi Studio bądź 148 apartamentów. Poszczególne piętra osiągalne są za pomocą windy bądź też schodami. Dopełnieniem komfortowego pobytu jest możliwość skorzystania z sejfu i kantoru wymiany walut. Wi-Fi umożliwia dostęp do internetu również w pomieszczeniach ogólnodostępnych. Do dyspozycji gości jest restauracja, kawiarnia i bar. Dostępna jest baza handlowa w postaci sklepów. W obrębie hotelu znajduje się malowniczy ogród i plac zabaw. Na terenie obiektu znajduje się również pokój zabaw dla dzieci. Auto pozostawić można w garażu (odpłatnie) oraz na parkingu. Do pozostałych oferowanych na miejscu usług należą: opieka nad dziećmi, opieka medyczna, pobudka na życzenie i pralnia. Podróżnych preferujących zapoznanie się z okolicą w sposób aktywny ucieszy z pewnością możliwość wypożyczenia rowerów (odpłatnie).

Zameldowanie: 30.04.2023 (niedziela) godzina 15:00 
Wymeldowanie: 6.05.2023 (sobota) godzina 10:00

Bardzo mile widziane rodziny z dziećmi* Miejscowość znajduje się nad morzem i blisko gór a do plaży z hotelu jest 250 metrów.

Cena: 410 euro w tym: (opieka rezydenta, ubezpieczenie, treningi, wyżywienie, zakwaterowanie)

*Jeżeli wybierasz się z osobą towarzyszącą, za zakwaterowanie i wyżywienie obowiązuje dopłata 350  euro.

* Ilość miejsc ograniczona

*CENA NIE ZAWIERA BILETU LOTNICZEGO 

Wpłaty należy dokonać na konto:

WSZYSTKO DLA KLUBU PSA

Santander bank

Nr. rachunku:  25 1090 2529 0000 0001 4896 9236

z dopiskiem: 

Grappling Camp maj  2023

Więcej informacji oraz zapisy:

E-mail: camp@sport2t.pl

Tel. 607491631

 

CO JEST KULANE?

Przeczytaj także