Znamy listę zawodników w turnieju UFC Fight Pass Invitational 3

Foto: https://www.instagram.com/ufcfightpass/

UFC nie zwalnia tempa. Po ogłoszeniu hitowej walki Gordon Ryan vs. Vinny Magalhaes, federacja podała nazwiska 8 zawodników, którzy zawalczą w turnieju, którego stawką jest 25 tys. dolarów.

UFC Fight Pass Invitational 3 odbędzie się już 15 grudnia 2022 roku. W main evencie zawalczy Gordon Ryan z Vinnym Magalhaesem. Brazylijczyk to ostatni rywal, który zdołał pokonać wybitnego Amerykanina, a było to w 2018 roku. Poza main eventem i walką pań: Bia Mesquita vs. Miesha Tate odbędzie się również turniej bez podziału na kategorie wagowe.

UFC zaprosiło 8 zawodników, którzy w ostatnim czasie brylują na amerykańskich matach. Głównym faworytem do wygranej wydaje się być Nicky Rod z B-Team. Nicky w tym roku zdobył srebrny medal na MŚ ADCC, a także zdobył pas EBI. Oliver Taza to kolejny zawodnik, który może zaskoczyć, lecz jest on o wiele mniejszy, niż chociażby Nicky Rod, czyli Haisam Rida. Ghańczyk na ADCC wygrał z Cyborgiem, lecz na ostatnim WNO przegrał z Lukkiem Griffithem. Andy Varela i Mason Fowler to również bardzo doświadczeni i mocni gracze, którzy mogą okazać się czarnymi koniami tego turnieju. 

Cała lista zawodników i drabinka turniejowa poniżej.

 

CO JEST KULANE?

Przeczytaj także