Photo Instagram @kleszczbjj
W najbliższą sobotę, poza seminarium z Kamilem Wilkiem, do wyboru mamy jeszcze seminarium z Adamem Górnym, który poprowadzi je w Sempre Jiu Jitsu Kwidzyn, przy ulicy Konarskiego 12 w Kwidzynie.
Trener i współtwórca Złomiarz Team Gdańsk, a zarazem aktywny zawodnik na scenie BJJ, poruszy tematykę przechodzenia gardy – tej klasycznej, ale także odwrotnej i głębokiej. Należy wspomnieć, że Adam w ubiegły weekend zdobył brązowy medal na XV Mistrzostwach Polski w dywizji czarnych pasów -70kg, a także pierwsze miejsce w mastersach -70kg, więc zdecydowanie warto zasięgnąć wiedzy od tego gracza parterowego.
Seminarium rozpocznie się o godzinie 10.00, a po nim przewidziana jest ceremonia wręczenia nominacji na wyższe stopnie Brazylijskiego Jiu-Jitsu. Organizatorzy pragną także umilić ten dzień imprezą integracyjną, która ma się odbyć na hali Widowiskowo-rekreacyjnej przy ulicy Wiejskiej 1A.
Po więcej szczegółów odsyłamy na wydarzenie na FP.
Zapraszamy!



