Ashley Williams i Ryan Hall zmierzą się o pas kategorii lekkiej na Polaris 24

’https://www.instagram.com/p/Cpp_u9ytKj5/’

O samej gali jeszcze niewiele wiadomo, ale organizacja już przedstawiła pierwszy pojedynek będący dobrą zapowiedzią samą w sobie. 

Na gale Polaris 24 przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać, bo aż do 3 czerwca. Organizacja jednak postarała się o starcie pobudzające wyobraźnię fanów sportów chwytanych. Na przeciwko siebie stanie dwóch specjalistów od „nóg”, którzy znani są z tego, że chętnie kończą walki przed końcem regulaminowego czasu. 

Ash Williams od czasu swojego występu na ADCC, gdzie został pokonany na punkty przez „Baby Shark’a” powoli odbudowuje bilans. W ostatnich 11 pojedynkach przegrał tylko raz. Aktualnie jest posiadaczem aż trzech pasów Polaris w dywizji koguciej, piórkowej i lekkiej. Ryan Hall spróbuje przywłaszczyć trzeci w kolejności pas. 

Były zawodnik UFC – Ryan Hall swoją grapplerską karierę zakończył w 2012 roku na rzecz MMA. Jego profesjonalny rekord wynosi 5-1 i zdaje się, że Hall do MMA wracać nie zamierza. W czasach gdy regularnie startował w BJJ toczył boje z takimi legendami jak Rafael Mendes, Augusto Mendes czy Jeff Glover. Przed weteranem sportów walki bardzo trudne zadanie do wykonania, ale nie bez przypadku jego pseudonim to „Wizard”.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Polaris Professional Jiu Jitsu (@polaris_professional)

CO JEST KULANE?

Przeczytaj także