Gordon Ryan promowany na niebieski pas przez Rogera Gracie

Foto: https://www.instagram.com/gordonlovesjiujitsu/

Kilka dni temu informowaliśmy, że Roger Gracie pojawił się w HQ New Wave Jiu-Jitsu w Austin. Po kilku dniach ciężkich treningów w GI, legenda brazylijskiego jiu jitsu promowała Gordona Ryana na niebieski pas. Chcielibyście trafić na zawodach tak mocny niebieski pas?

Gordon Ryan to jeden z najlepszych zawodników XXI wieku. Nie przegrał on walki od ponad 2 lat i wygrywa z każdym, kto stanie mu na drodze. Aktualnie, nie ma chyba zawodnika, który mógłby wygrać w pojedynku z Gordonem … może Craig Jones, a może Kaynan Duarte. Póki co, Gordon Ryan zmierzy się po raz kolejny z Felipe Pena na gali WNO

Gordon nie startuje w zawodach w kimonach, podobnie jak cały Danaher Death Squad skupił się kilka lat temu na rozwijaniu gry no-gi. W jednym z wywiadów z Joe Roganem, Gordon Ryan wspomniał, że zdarza mu się trenować w Gi, lecz nie zamierza póki co startować w tej formule na zawodach. Dziś został on promowany na niebieski pas BJJ przez Rogera Gracie. Niebieski pas to chyba najlepszy czas na ucieczkę z mat BJJ. Co knuje Gordon Ryan? Aktualnie, bawi się on świetnie i dopisuje mu świetny humor po wygraniu ADCC. Nie odpowiada nawet na zaczepki zawodników B-Team, aż dziwne w to uwierzyć. 

 

CO JEST KULANE?

Przeczytaj także