Gordon Ryan zapowiedział wydanie własnej książki

Jeden z najlepszych grapplerów w historii BJJ, Gordon Ryan pracuje na wydaniem własnej książki, która ma zawierać jego wspomnienia, sekrety sukcesu na macie i w biznesie oraz budowanie marki w świecie sportu.

„Piszę książkę (z pomocą ghost writera).

Ta książka jest dla wszystkich, w niej znajdziecie wgląd w moje wychowanie… W jaki sposób ukształtował się mój sposób myślenia, „tajemnice” mojego sukcesu; będzie mocno nastawiona na młodych ludzi (w szczególności sportowców), chcących odnieść sukces oraz zbudować własną markę, jednocześnie rozwijając nie tylko ich, ale całe środowisko oraz sport w kierunku, w którym musi zmierzać.

Tylko jeden zawodnik w tej dyscyplinie (który nie jest właścicielem szkoły), zarabia prawdziwe pieniądze. I to jest problem. Ta książka będzie jednym z moich sposobów pokierowania przyszłym pokoleniem, w jaki sposób wnieść sport na nowe wyżyny.

Nawet jeśli mnie nienawidzisz, odłóż emocje na bok. I zrozum, że jeśli jesteś spłukanym, aspirującym zawodnikiem w tym sporcie, może ci to pomóc.

Jeśli nie jesteś tam, gdzie chcesz być w życiu, może ci to pomóc. A jeśli mnie kochasz i chcesz dowiedzieć się o mnie więcej, to da ci wgląd w to, jak zostałem wychowany i skąd pochodzę. Rozwiązujemy teraz problemy i wkrótce będziemy gotowi.”

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Gordon King Ryan (@gordonlovesjiujitsu)

CO JEST KULANE?

Przeczytaj także