Historia Giancarlo Bodoniego – świetny reportaż video od FloGrappling

Foto: https://www.instagram.com/giancarlobodoni/

Giancarlo Bodoni to największe odkrycie roku 2022. Amerykanin wygrał jedne z najmocniej obsadzonych trialsów ADCC, a potem pokonał wszystkich rywali w swojej kategorii i został mistrzem świata ADCC. FloGrappling przygotowało świetny materiał o podopiecznym Johna Danahera.

W ostatnim czasie prezentowaliśmy historię Giancarlo Bodoniego w naszym artykule. FloGrappling także stworzyło dość obszerną prezentację jednego z najciekawszych grapplerów zeszłego roku. Czarny pas pod Lucasem Lepri, trenuje obecnie po okiem Johna Danahera w New Wave Jiu-Jitsu. Współpraca z jednym z najlepszych trenerów globu poskutkowała złotym medalem na Mistrzostwach Świata ADCC w Las Vegas. 

FloGrappling dzieli się z niepublikowanymi materiałami video i w ciekawy sposób przybliża drogę, którą przeszedł Amerykanin, aby zdobyć najcenniejsze trofeum w Submission Grappling!

Becoming Dangerous: The Rise of Giancarlo Bodoni można obejrzeć na oficjalnej stronie FloGrappling ZA DARMO (nie trzeba mieć wykupionej subskrypcji). Wystarczy kliknąć w ten link.

CO JEST KULANE?

Przeczytaj także