Kolejny świetny pojedynek na GrappleFest 16 – William Tackett vs Bradley Hill

Foto: https://www.instagram.com/grapplefest/

GrappleFest już za kilkanaście dni, a organizatorzy dodają kolejny match na kartę walk. Młody i perspektywistyczny William Tackett zawalczy z bardzo doświadczonym 28-letnim Anglikiem – Bradley’em Hillem.

Gala GrappleFest odbędzie się 1 lipca 2023 roku w Liverpoolu. Angielska federacja po raz kolejny zakontraktowała topowych zawodników i zawodniczek, a kilkoro z nich będzie miała szansę zgarnąć pasy mistrzowskie. Walką wieczoru jest pojedynek o pas mistrzowski do 80 kilogramów, w którym zmierzy się PJ Barch i Jay Rodriguez. Co-main eventem jest pojedynek Gabriela Sousy i Damiena Andersona w kategorii do 65 kilogramów (ten pojedynek z całą pewnością mógłby mieć rangę mistrzowską). O pas zawalczą również Panie, a dokładniej Vanessa English i Adele Fornarino.

William Tackett to urodzony w 2001 roku czarny pas BJJ pod Rodrigo Cabral. Tackett zakwalifikował się na zeszłoroczne Mistrzostwa Świata ADCC, lecz w pierwszej walce przegrał z Mateuszem Szczecińskim. W tym roku zawalczył tylko dwa razy – wygrał z Kenta Iwamoto i przegrał z Francisco Lo na WNO 18.

Bradley Hill walczył już na dwóch galach GrappleFest. Na GrappleFest 4 przegrał z Lachlanem Gilesem, a w ostatnim czasie pokonał David Garmo na 14 edycji GrappleFest. 

CO JEST KULANE?

Przeczytaj także