KSW 81: ekspresowe poddanie Adrianny Kreft i świetny pokaz grapplingu Marii Silvy [Video]

foto: https://www.instagram.com/ksw_mma/

22 kwietnia odbyła się gala KSW 81, na której w co-main evencie wieczoru zmierzyli się Errol Zimmerman i Tomasz Sarara, w walce wieczoru o pas kategorii półśredniej walczyli Adrian Bartosiński oraz Artur Szczepaniak.

W pojedynku otwierającym galę KSW 81 Josef Stummer pokonał Jonatana Kujawę jednogłośną decyzją sędziów, dla obu zawodników był to debiut w klatce KSW. 

W kolejnym starciu zmierzyli się zawodnicy kategorii ciężkiej, Filip Stawowy zdołał odrobić przewagę, którą wypracował Marek Samociuk i poddał rywala duszeniem zza pleców w drugiej rundzie. 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez KSW (@ksw_mma)

Bardzo emocjonującym pojedynkiem było starcie w dywizji słomkowej kobiet, debiutująca w KSW Maria Silva skrzyżowała rękawice z Sofią Bagishvili, Brazylijka w drugiej rundzie świetnie kontrolowała pozycję za plecami rywalki i poddała ją duszeniem. 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez KSW (@ksw_mma)

Niepokonany dotąd Kamil Gawryjołek pokonał Olegsa Jemeļjanovsa przez techniczny nokaut (ciosy w parterze) w pierwszej rundzie. 

Powracający do klatki KSW Marcin Krakowiak zmierzył się z Henry’m Fadipe, po trzech emocjonujących rundach reprezentant Octopus Łódź, wygrał jednogłośną decyzję sędziów. 

W drugim pojedynku kobiet gali KSW 81, Adrianna Kreft stanęła naprzeciw Karoliny Owczarz. Walka zakończyła się w niespełna dwie minuty przez podręcznikowo założony trójkąt rękoma zawodniczki z Tczewa.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez KSW (@ksw_mma)

Wczorajszy wieczór dla Werllesona Martinsa był wyjątkowo szczęśliwy, w pojedynku z Patrykiem Surdynem, „Galinho” pomimo świetnej kontroli zapaśniczej Polaka w pierwszej i drugiej rundzie, zdołał znokautować Surdyna na początku trzeciej rundy. 

Igor Michaliszyn w swojej drugiej walce w KSW zmierzył się z Krystianem Bielskim, zawodnik Silesian Cage Club w drugiej rundzie świetnie skontrolował rywala w krucyfiksie i wygrał przez ciosy w parterze.

W co-main evencie KSW 81, zobaczyliśmy dwóch kickbokserów – Tomasza Sararę i Errola Zimmermana, w drugiej rundzie zawodnik z Holandii wygrał przez ciosy w parterze. 

W walce wieczoru Adrian Bartosiński stanął naprzeciw Artura Szczepaniaka, pojedynek miał ekspresowy przebieg, reprezentant Octopusa Łódź znokautował przeciwnika w niecałe dwie minuty i został mistrzem kategorii półśredniej. 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez KSW (@ksw_mma)

CO JEST KULANE?

Przeczytaj także