Kyle Boehm oskarża zawodników New Wave Jiu-Jitsu o ustawianie pojedynków

Kyle Boehm opublikował w ubiegłą niedzielę post na Instagramie, w którym oskarżył zawodników New Wave Jiu-Jitsu pod przewodnictwem Johna Danahera o ustawianie pojedynków.

Na chwilę przed startem na turnieju EBI 20 opublikował post, w którym twierdził, że klubowi koledzy – Giancarlo Bodoni i Luke Griffith, ustalili wynik między sobą, już przed walką. Plan obu zawodników nie wypalił, ponieważ Bodoni po pierwszej wygranej walce musiał zrezygnować z dalszego udziału w turnieju, z powodu kontuzji żeber. Griffith w półfinale przegrał ze zwycięzcą turnieju, Nickiem Rodriguezem. W poniższym tekście, który jak na ironię został później usunięty przez Boehm’a, oskarża podopiecznych Johna Danahera o ustawienie wyniku walki:

„Dwóch sportowców w dzisiejszym turnieju EBI planuje sfałszować walkę. Ci sportowcy to Luke Griffith i Giancarlo Bodoni, których trenerem jest John Danaher.

Jeśli oboje dostaną się do półfinału, pojedynek zostanie sfałszowany. Ten sam zespół robił to wiele razy, w tym na turnieju EBI 3. Mam nadzieję, że można coś zrobić, aby temu zapobiec, ponieważ będą kradli pieniądze od innych sportowców.

Josh Hinger został okradziony z potencjalnej wygranej i dużej ilości pieniędzy na EBI 3 przez fałszywy pojedynek, o którym mowa powyżej.”

CO JEST KULANE?

Przeczytaj także