Maggie Grindatti zasila szeregi ATOS Miami

foto: https://www.instagram.com/maggiegrindatti/

Pod koniec stycznia czołowi zawodnicy Fight Sports – André PorfírioMaggie Grindatti i Luccas Lira ogłosili koniec współpracy ze swoim klubem.

Była partnerka Roberto „Cyborga” Abreu od sześciu lat trenowała pod szyldem Fight Sports, lecz ich związek zakończył się w 2021 roku, gdy postanowili pozostać przyjaciółmi i partnerami zawodowymi. Mistrzyni Europy IBJJF nie była pewna, który klub będzie reprezentować w najbliższym czasie, jej wybór padł na ATOS Miami, z perspektywą przeprowadzki do siedziby głównej w San Diego:

„Wybór wynika nie tylko z osiągnięć klubu, ale także z podejścia głównodowodzących. To zaszczyt reprezentować dwie legendy naszego sportu, na które zawsze patrzyłam i od lat otrzymuję wskazówki. Zawsze traktowali mnie z miłością. Dziękuję @galvaobjj i @angelicagalvao za reprezentowanie waszej flagi i waszych imion to będzie dla mnie zaszczyt. Jestem wdzięczna za tę możliwość.

Zostanę w Miami i będę trenować pod okiem @leodavilabjj w @atosmiami, który przywitał mnie z otwartymi ramionami, jestem podekscytowana współpracą. Cieszę się, że z czasem będę mogła trenować z @atosjiujitsuhq również w San Diego.”

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Maggie Grindatti (@maggiegrindatti)

 

CO JEST KULANE?

Przeczytaj także