Mikey Musumeci vs Jarred Brooks. Mocna parterowa walka na ONE Fight Night 13

Foto: https://www.instagram.com/onechampionship/

W ostatnim czasie mówiło się bardzo dużo o możliwym pojedynku Musumeciego z Demetriousem Johnsonem. Mikey stanie do kolejnej obrony pasa mistrzowskiego, lecz … z innym mistrzem. Jego przeciwnikiem będzie obecny posiadacz pasa mistrzowskiego w ONE – Jarred Brooks.

Wczoraj odbyła się gala One Fight Night 12. Garry Tonon w świetnym stylu wygrał przez balachę na kolano z niepokonanym Rosjaninem, a tym zwycięstwem utorował sobie (prawdopodobnie) drogę do walki o pas mistrzowski ONE. Również na tej gali, Tammi Musumeci (siostra Mikey’a) wygrała z Amandą Alequin przez decyzję sędziowską.

Otrzymaliśmy również świetną informację, co do kolejnej gali ONE Fight Night 13. Do walki wraca Mikey Musumeci i zawalczy z Jarredem Brooksem. Mikey w federacji ONE spisuje się fantastycznie i wygrał 4 walki:

Jarred Brooks to bardzo doświadczony zawodnik mieszanych sztuk walki. 30-latek stoczył 22 walki w MMA – 20 zwycięstw i 2 porażki. W swojej ostatniej walce, pokonał Joshua Pacio i został nowym mistrzem ONE w kategorii słomkowej. Jarred poddawał swoich przeciwników, aż 8 razy, więc wydaje się, że walka parterowa może być bardzo ciekawa.

Gala odbędzie się już 4 sierpnia 2023 roku na gali ONE Fight Night 13. Na tej samej gali zobaczymy również powracającego do oktagonu Marcusa Buchechę!

CO JEST KULANE?

Przeczytaj także