Murilo Santana dożywotnio zdyskwalifikowany z udziału w wydarzeniach ADCC [Video]

fot: https://www.instagram.com/flograppling/

W trakcie ADCC Open podczas walki Ty Freemana oraz Jefersona Guaresi doszło do kłótni, która przerodziła się w bójkę pomiędzy zawodnikami oraz narożnikami obu grapplerów.

Do konfliktu doszło w momencie kiedy Ty Freeman oraz reprezentujący Unity Jiu-Jitsu Jefferson Guaresi walczyli o kontrolę głowy przeciwnika w stójce. Freeman chcąc zrewanżować się Brazylijczykowi stał się agresywny i uderzył podopiecznego Murilo Santany oraz wyprowadził serię ciosów. Natychmiastowo narożnik Brazylijczyka oraz Freemana wtargnął na matę i przerwano walkę. 

Według relacji osób zamieszanych w kłótnię oraz przedstawicieli ADCC, Murilo Santana miał podciągnąć koszulkę i wyjąć nóż, który zmusił innych do odsunięcia się od niego oraz natychmiast uspokoił sytuację.

W swoich osobistych mediach społecznościowych, promotor wydarzenia, Mo Jasim obiecał, że nigdy nie pozwoli ani Tye Freemanowi, ani głównodowodzącemu Unity Jiu-Jitsu zbliżyć się do wydarzenia ADCC, wyjaśniając, że to wydarzenie skutkuje dożywotnim zakazem dla obu członków społeczności grapplingowej.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez BJJ World 🥋 (@bjj.worldtv)

CO JEST KULANE?

Przeczytaj także