Podsumowanie głosowania na młody talent 2023

Sebastian Patyk uzyskał najwięcej głosów wśród czytelników w głosowaniu na „młody talent” ubiegłego roku. Osoba Sebastiana szybko rzuciła się nam w oczy już w komentarzach w momencie gdy zadaliśmy otwarte pytanie kogo widzielibyście wśród nominowanych.  

Sebastian jest jeszcze bardzo młodym zawodnikiem, który zabłysnął m.in na turniejach SOLT gdzie udało mu się wygrywać ze znacznie bardziej doświadczonymi zawodnikami. Zaczynał od judo i jest wychowankiem wrocławskiego klubu Wrox Gym, którego założycielem jest Tomasz Skórkowski. W czasach juniorskich odnosił sukcesy w ju jitsu ne wazie na zawodach krajowych oraz międzynarodowych. Regularnie startuje zarówno w gi jak i no-gi na największych imprezach krajowych. Mamy nadzieję, że to wyróżnienie wpłynie jako zastrzyk motywacji do dalszej pracy dla młodego grapplera i kolejne wyniki będą tylko potwierdzać rezultaty głosowania. Powodzenia! 

Cieszy również fakt, że tworzy się grupa młodych zawodników, która w przyszłości ma szansę rywalizować na najwyższym poziomie światowym oczywiście utrzymując tempo rozwoju i nie zwalniając obrotów na treningach. Jest to pierwsze tego typu głosowanie, które zorganizowaliśmy, udało się zrobić sporo zamieszania jak na nasze niszowe środowiskowe. Postaramy się wyciągnąć wnioski za rok, żeby zorganizować ten konkurs jeszcze sprawniej. Dziękujemy wszystkim głosującym. 

 

CO JEST KULANE?

Przeczytaj także