Pojedynek Heleny Crevar z New Wave dodany do karty walk UFC Fight Pass Invitational 4

Foto: https://www.instagram.com/ufcfightpass/

Gala UFC Fight Pass Invitational 4 odbędzie się za niecałe 3 tygodnie. Karta walk wygląda bardzo mocno, a wszystkie pojedynki odbędą się w formule No-Gi. Dziś UFC Fight Pass poinformowało o dodaniu jeszcze jednego pojedynku. Helena Crevar zawalczy z Emily Fernandez.

UFC Fight Pass Invitational 4 odbędzie się 29 czerwca 2023 roku. Czwartkowy wieczór, a w zasadzie piątek nad ranem, z całą pewnością będzie gratką dla fanów submission grappling. W walce wieczoru zawalczy Craig Jones z Felipe Pena, a co-main eventem będzie pojedynek gwiazd UFC – Glovera Teixery i Anthonego Smitha (również w parterowej potyczce). Poza tym, odbędzie się turniej, w którym główną nagrodą będzie 30 tys. dolarów. W drabince znajdują się tacy zawodnicy jak: Nicky Rod, Fellipe Andrew, Vagner Rocha czy Dan Manasoiu. I nie możemy zapomnieć o pojedynku Nicholas Meregali vs Roberto „Cyborg” Abreu

Dziś otrzymaliśmy kolejną świetną informację. Do rozpiski walk został dodany pojedynek Pań. Helena Crevar zawalczy z Emily Fernandez. 

Helena to 16-letnia zawodniczka New Wave Jiu Jitsu i niebieski pas BJJ. Znana jest ze swoich świetnych umiejętności, a na początku tego roku przeniosła się pod skrzydła Danahera. W ostatnim czasie zdobyła 2 złote medale na Mistrzostwach Świata IBJJF, pomimo tego, że nie trenuje i nie startuje zbyt wiele w formule Gi.

Jej przeciwniczką jest Emily Fernandez, czyli posiadaczka czarnego pasa BJJ pod Bruno Bastosem. Emily ma obecnie 21 lat, a jej największym sukcesem jest srebrny medal na MŚ IBJJF 2022 (brązowe pasy). Właśnie po tym osiągnięciu została promowana na czarny pas BJJ. Jako nastolatka wygrała 4 tytuły mistrzowskie IBJJF.

CO JEST KULANE?

Przeczytaj także