Rousimar Palhares vs Garry Tonon. Legendarne starcie obchodzi 6 urodziny! [Video]

 

’https://www.youtube.com/watch?v=g06mHKoEl7g&t=741s’

Gdyby kiedykolwiek okazało się, że nie jesteśmy sami we wszechświecie a obcy przylecieliby na ziemię i spytali czym właściwie grappling jest, to co byś im pokazał? 

Pewnie nie swoją walkę z Mistrzostw Polski. Ciężko znaleźć odpowiedni materiał wideo, który by nie został zinterpretowany jako przytulanie się dwójki spoconych ludzi. Tutaj z odpowiedzią zjawia się pojedynek, który 2 dni temu obchodził swoje 6 urodziny i zestarzał się wspaniale!

Walka z karty głównej gali Polaris 3 może pochwalić się ponad 2 milionami wyświetleń na YouTube. Starcie w limicie 83 kilogramów, No-Gi dostarcza w zasadzie wszystkiego czego można oczekiwać od walki profesjonalistów. Rousimar Palhares zadbał o spektakularne zapasy rzucając Garrym jak kukłą, zaś ten drugi popisał się próbami poddań wyjętymi z kapelusza. Walka obu panów jest prowadzona w niesamowitym tempie. Poza oczywistą kalkulacją podczas walki, zawodnicy nie grali pasywnie. Mecz zakończony został remisem i rzeczywiście – ciężko wskazać pewne zwycięstwo którejś ze stron. 

Poniżej cała walka: 

 

CO JEST KULANE?

Przeczytaj także