Seminarium z Maciejem Polokiem

Zapraszamy wszystkim chętnych na seminarium z Maciejem Polokiem które
odbędzie się 23.11.2014 w sali Judo „Koka” przy Stadionie Miejskim w Jastrzębiu Zdroju.

Maciej to główny trener w klubach Gracie Barra Sosnowiec oraz Chorzów, topowy grappler w Polsce, wielokrotny medalista największych imprez w kraju i na świecie. Swój czarny pas otrzymał w roku 2010 z rąk Viniciusa „Draculino” Magalhaesa.

Seminarium obejmuje dwa treningi w GI po półtorej godziny o 14 i o 15 :45, między treningami 15 minut przerwy, na zakończenie odbędzie się sesja sparingowa.

Koszt to 40 zł za oba treningi

Tematem obu treningów będzie pół garda

Zgłoszenia i wpłaty będą przyjmowane do 17 listopada
98 1500 1214 1012 1041 1830 0000
w tytule proszę wpisać imię i nazwisko
oraz „seminarium BJJ z Maciejem Polok”

wszelkie informacje dodatkowe uzyskacie pod nr 667471533

CO JEST KULANE?

Przeczytaj także