Syn Royce’a Gracie powraca do MMA na gali Bellator 293 [Video]

foto: https://www.instagram.com/khonrygracie/

Kolejne pokolenie rodziny Gracie toczy rywalizację w klatce, syn legendarnego Royce’a Gracie, Khonry powraca do MMA na gali Bellator 293.

Ostatnią walkę Khonry stoczył w listopadzie 2020 roku, gdy przegrał przez nokaut z Trevorem Gudde. Dotychczasowe cztery pojedynki Gracie toczyły się w organizacji Bellator, gdzie dwa z nich wygrał, w tym jedno przez poddanie, a pozostałe przegrał. 

Kilku członków rodziny Gracie przez lata rywalizowało dla Bellatora, w tym jego ojciec Royce (rekord 15:2) w ostatniej walce w 2016 roku, wygrał przez nokaut z Kenem Shamrockiem (28:17) na gali Bellator 149. Spośród wszystkich Neiman Gracie (12:4) zdołał zebrać najbardziej imponujący rekord Bellatora i nadal walczy na szczycie wagi półśredniej organizacji.

Khonry przegrał swoją debiutancką walkę decyzją z innym debiutantem w 2018 roku, lecz powrócił na zwycięskie tory, wygrywając kolejne dwie walki z rzędu. W tym momencie kariery kilka jego walk zostało odwołanych, w rezultacie następny pojedynek odbył się na gali Bellator 252, gdzie przegrał przez nokaut w trzeciej rundzie. Kolejnym przeciwnikiem Gracie jest David Pacheco, zmierzy się z nim 31 marca na karcie wstępnej.

CO JEST KULANE?

Przeczytaj także