Twoje dziecko trenuje BJJ? Darmowy webinar dla wszystkich rodziców od Andre Galvao

Foto: https://www.instagram.com/galvaobjj/

Brazylijskie Jiu Jitsu staje się coraz popularniejszym sportem nie tylko dla dorosłych, ale również i dla dzieci. Coraz częściej na macie można spotkać ojca z synem. Tak jak w piłce nożnej czy koszykówce, niezwykle ważna jest rola rodzica w sportowym rozwoju dziecka. Jak to robić, aby dziecko nie czuło presji ze strony rodziców i nie pogrzebać jego sportowego potencjału?

Wychowanie własnego dziecka to jedno z najtrudniejszych zadań rodziców w tych czasach. Wielu rodziców decyduje się na zapisanie dziecka na zajęcia sportowe, przynoszą one ogrom korzyści dla rozwijającego się organizmu dziecka, ale także pozwalają wykreować cechy charakteru (punktualność, pracowitość, szacunek), które są bardzo potrzebne w dorosłym życiu.

W rozwoju sportowym dzieci, rodzice powinni brać aktywny udział. To właśnie rodzice są najczęściej najlepszą motywacją dla dzieci! Nie zawsze jednak rodzice dobrze wykonują swoją pracę. Poprzez zbyt duże oczekiwania i presję, dzieci mogą stracić przyjemność z uprawiania sportu i przychodzenia na treningi. 

W tym celu, wielokrotny mistrz świata i żywa legenda Brazylijskiego Jiu Jitsu – Andre Galvao postanowił zaprosić wszystkich rodziców na webinar. Andre to nie tylko doświadczony atleta, ale główny trener ATOSu, a także ojciec Sarah  Galvao. Andre zaprosił do webinatu Psycholog Sportu Mayre Ramos. Webinar jest darmowy i można zapisać się na niego poprzez konto na Instagramie. Wystarczy wysłać prywatną wiadomość o treści „Parent” do Andre. W odpowiedzi otrzymuje się dalsze instrukcje. Webinar odbędzie się 29 marca 2023 o godzinie 04:00 czasu polskiego.

CO JEST KULANE?

Przeczytaj także