Who’s Number One: Gordon Ryan versus Felipe Pena [Video]

Zdjęcia: https://www.instagram.com/felipepenabjj/

https://www.instagram.com/gordonlovesjiujitsu/

7 sierpnia odbędzie się jeden z najbardziej wyczekiwanych pojedynków w świecie grapplingu, Felipe Pena zmierzy się z Gordonem Ryan na gali produkcji Flograppling – Who’s Number One.

Karta walk WNO jest wypełniona ciekawymi zestawieniami, w pierwszej kolejności warto zwrócić uwagę na walkę Nicholasa Meregaliego z weteranem i legendą sportu – Rafaelem Lovato Jr

Dwóch mistrzów świata IBJJF z dwóch różnych pokoleń zawalczy w kategorii ciężkiej, Meregali do tej pory wygrał wszystkie pojedynki w nowej dla niego płaszczyźnie No-Gi. Zaledwie kilka tygodni dzieli Brazylijczyka od debiutu na ADCC 2022 i pracuje nad tym, aby jak najszybciej wznieść się na najwyższy poziom. Jego rywal jest mistrzem świata No-Gi, weteranem ADCC oraz mistrzem organizacji Bellator. Obaj zawodnicy biorą udział w kategorii -99kg podczas ADCC 2022, będzie to ekscytująca zapowiedź wrześniowych mistrzostw świata.

Mówiąc o zawodnikach występujących na wrześniowych ADCC musimy wspomnieć o pojedynku Mica Galvao versus Alan Sanchez. „Powtór z Manaus” przebojem wdarł się na scenę czarnych pasów, zdobywając Mistrzostwo Świata IBJJF oraz wygrywając ADCC Trials. 

Jacob Couch kontra Jay Rodriguez będzie widowiskowym pojedynkiem, Jay prezentuje agresywny styl jiu-jitsu dzięki któremu wygrał ADCC West Coast Trials. Jacob Couch reprezentujący Pedigo Submission Fighting z pewnością będzie chciał przypomnieć światu grappplingu o swoim potencjale, po nieudanym występie i zdobyciu trzeciego miejsca podczas ADCC East Coast Trials. 

KARTA WALK WHO’S NUMBER ONE – GORDON RYAN VS FELIPE PENA:

  • Gordon Ryan vs Felipe Pena
  • Nicholas Meregali vs Rafael Lovato Jr.
  • Mica Galvao vs Alan Sanchez 
  • Elisabeth Clay vs Beatriz Mesquita
  • Jacob Couch vs Jay Rodriguez
  • Diogo Reis vs Estevan Martinez
  • Fabricio Andrey vs Fabian Ramirez

 

CO JEST KULANE?

Przeczytaj także