Czwórka mocnych grapplerów zawalczy o pas mistrzowski na WNO 20: Night Of Champions

Foto: https://www.instagram.com/flograppling/

FloGrappling odkrywa kolejne karty! Październikowa gala WNO będzie bardzo, ale to bardzo mocna. Na szali pojawią się (póki co) 3 pasy mistrzowskie, a w tym wszystkim nie możemy zapominać o powrocie Gordona Ryana. Kto wystąpi w turnieju o pas mistrzowski do 145 funtów (66 kg)?

WNO 20 Night Of Champions odbędzie się 1 października 2023 roku w Houston w stanie Teksas. Kilka dni temu, pojawiła się informacja o powrocie do rywalizacji Gordona Ryana, który zawalczy z Patrickiem Gaudio. Drugim pojedynkiem jest pojedynek Pedro Marinho z Rafaelem Lovato Jr i tu również, na szali będzie pas mistrzowski (aktualnym championem jest Pedro Marinho). Dwie powyższe walki odbędą się bez kimon, podobnie jak turniej mistrzowski w kategorii do 66 kilogramów.

Do turnieju zostało zaproszonych 4 zawodników z najwyższej półki. Faworytem wydaje się być Diogo Reis z Melqui Galvao Jiu Jitsu, który jest obecnym Mistrzem Świata ADCC. Nie można zapominać, że w świetnej formie jest również Gabriel Sousa, który ostatnio zdobył pas mistrzowski GrappleFest, a na ADCC – przegrał w finale, właśnie z Diogo Reisem. Stawkę uzupełniają Keith Krikorian (mistrz federacji GrappleFest i weteran ADCC) i Ash Williams (mistrz federacji Polaris i weteran ADCC).

CO JEST KULANE?

Przeczytaj także