Jacob Couch i Damien Anderson wskakują w ostatniej chwili na galę WNO

Foto: instagram.com/flograppling/

Walka Bodoniego z Marinho została przełożona ze względu na kontuzje podopiecznego Danahera. Tym samym walka pań: Ste-Marie vs. Bastos stała się walką wieczoru po raz pierwszy w historii WNO. Zmian jest jednak więcej.

W co-main evencie zmierzy się Bruno Matias, który miał zawalczyć z Izaakiem Michellem. Australijczyk wypadł jednak z tej walki, jak również z GP Polarisa ze względu na kontuzje. Miejsce zawodnika B-Team zajął The Billy Hammer, czyli Jacob Couch. Brązowy pas z akademii Pedigo Submission Fighting zdobył ostatnio dwa złote medale na PAN No-Gi 2022. 

W ostatniej chwili wypada również Josh Cisneros. Miał on zawalczyć z niezwykle uzdolnionym zawodnikiem młodego pokolenia – Colem Abate. Zawodnik Art Jiu Jitsu wygrał trialsy ADCC i pojechał na Mistrzostwa Świata ADCC w Las Vegas. Cole ma zaledwie 17 lat, a już potrafi radzić sobie z wieloma czarnymi pasami. Jego nowym przeciwnikiem będzie Damien Anderson. Damien to były członek legendarnego DDS, a dziś zawodnik B-Team. Anderson dwa razy wychodził już na maty WNO i dwukrotnie wygrywał.

W pozostałych walkach będzie działo się bardzo wiele. Haisam Rida trenujący ostatnio w B-Team zmierzy się ze zwycięzcą europejskich trialsów ADCC Luke’m Griffith’em (New Wave Jiu-Jitsu). Rida w spektakularny sposób wygrał z Cyborgiem w pierwszej rundzie MŚ ADCCC. Na karcie głównej znalazło się miejsce dla jeszcze dwóch zawodników z B-Team. Ethan Crelinsten podejmie Fabricio Andreya, a Jozef Chen zawalczy z Andym Varelą.

Gala odbędzie się już 11 listopada 2022, a poniżej prezentujemy pełną rozpiskę walk:

  • Brianna Ste-Marie vs Mayssa Bastos

  • Jacob Couch vs Bruno Matias

  • Cole Abate vs Damien Anderson

  • Haisam Rida vs Luke Griffith

  • Ethan Crelinsten vs Fabricio Andrey

  • Andy Varela vs Jozef Chen

  • Rosa Walsh vs Emily Fernandez (karta wstępna)

  • Mourece Ramirez vs Keven Carrasco (karta wstępna)

CO JEST KULANE?

Przeczytaj także