Jocko Willink versus Keenan Cornelius [Video]

Jeden z najbardziej utalentowanych amerykańskich zawodników w historii BJJ oraz pionier walki lapelami, Keenan Cornelius w trakcie swojej wizyty w klubie Victory MMA w San Diego, zmierzył się z byłym członkiem NAVY SEALs, Jocko Willink.

Jocko Willink był dowódcą plutonu Navy SEAL przez prawie 20 lat i dowódcą jednostki zadaniowej, prowadząc setki operacji bojowych. Został wypromowany na czarny pas BJJ przez Deana Listera, startował na poziomie krajowym w zawodach w formule submission grapplingu i wyszkolił dziesiątki zawodników, walczących w takich organizacjach jak King of the Cage, Pride i UFC.

Keenan Cornelius jest głównodowodzącym Legion AJJ, wcześniej walczył pod szyldem Atosu oraz Lloyda Irvina. W kwietniu 2019 Keenan zerwał więzi z Andre Galvão i akademią Atos Jiu-Jitsu, podział miał miejsce kilka tygodni przed Mistrzostwami Świata IBJJF. W tym czasie Cornelius przygotowywał się do tego turnieju w kilku różnych akademiach, Ribeiro Jiu-Jitsu Academy w San Diego w Kalifornii, a także Gracie Barra – Northridge, równocześnie reprezentując sztandar BJJ Globetrotters na turnieju. W późniejszych miesiącach 2019 roku Keenan otworzył własną akademię w San Diego w Kalifornii, którą nazwał Legion Amercian Jiu-Jitsu.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Keenan Cornelius (@keenancornelius)

CO JEST KULANE?

Przeczytaj także