Klasyka ADCC: Orlando Sanchez versus Nick Rodriguez [Video]

Zdjęcie: https://www.instagram.com/nickyrod247/

https://www.instagram.com/orlandogb72/

W trakcie ADCC 2019, w ćwierćfinale kategorii +99kg zmierzyli się Orlando Sanchez oraz Nick Rodriguez. Debiutujący na matach mistrzostw świata ADCC, Rodriguez stanął naprzeciw weterana i mistrza świata z 2015 roku oraz srebrnego medalisty ADCC 2017.

Po fenomenalnym występie Rodrigueza w pierwszej walce z Mahamedem Alym, który wygrał przez decyzję sędziów, Amerykanin stanął przed jeszcze trudniejszym zadaniem. Orlando Sanchez mając na koncie wygrane z takimi zawodnikami jak Dean Lister, Tom DeBlass oraz Vinny Magalhaes był prawie niemożliwy do obalenia. 

Obaj zawodnicy agresywnie rozpoczęli pojedynek i po niecałej minucie walki, Rodriguez na ułamek sekundy sprowadził Sancheza do parteru oraz wpiął się za plecy rywala. Pracując konsekwentnie w stójce Nick wymęczył przeciwnika i po 10 minutach walki wygrał pojedynek przez punkt ujemny dla Sancheza. 

Rodriguez oraz Sanchez wezmą udział w ADCC 2022 we wrześniu, gdzie w kategorii +99kg mogą się zmierzyć z Gordonem Ryanem, Felipe Peną lub Roberto „Cyborgiem” Abreu

CO JEST KULANE?

Przeczytaj także