Ethan Crelinsten vs Dante Leon o pas WNO!

Foto: https://www.instagram.com/flograppling/

Gdy myślisz, że sierpniowa gala Tezos 19 WNO nie może być lepsza. FloGrappling poinformowało o dodaniu jeszcze jednej walki do karty głównej. O pas kategorii lekkiej zmierzy się Ethan Crelinsten i Dante Leon.

Gala Tezos 19 WNO odbędzie się 10 sierpnia 2023 roku. Gala zapowiada się NIESAMOWICIE. FloGrappling co kilka lub kilkanaście dni udostępnia nam kolejne pojedynki, które odbędą się w sierpniu. Pierwszą walką, która została ogłoszona jest pojedynek Nicholasa Meregaliego z Kaynanem Duarte. O tytuł mistrzowski zawalczą również Panie – Ffion Davies vs Jasmine Rocha. Federacja kilka dni temu potwierdziiła również powrót do startów Nicky’ego Ryana – brata Gordona. Ryan z B-Team podejmie Rene Souse. Jeśli tego mało, Felipe Pena zawalczy z Haisamem Rida również na tej gali!

Nie spodziewaliśmy się kolejnej bardzo mocnej walki na tej gali. FloGrappling poinformował o walce Ethana Crelinstena z Dante Leonem o pas mistrzowski wagi lekkiej. Ethan w swojej ostatniej walce wywalczył pas mistrzowski federacji Polaris, a Dante Leon wygrał z Ruanem Alvarenga na poprzedniej gali WNO. To będzie prawdziwa wojna pomiędzy dwoma zawodnikami z Kanady!

CO JEST KULANE?

Przeczytaj także